Отлично представяне за плевенски танцьори на турнира „Изгряващи звезди”

Три златни, два сребърни и два бронзови медала спечелиха състезатели на Клуб по спортни танци „Дъга” на провелия се в неделя в Пловдив Коледен турнир „Изгряващи звезди”, организиран от КСТ”Алекс”. Надпреварата е последната от календара на Българска федерация по спортни танци за тази година. Право да участват в нея имаха само некартотекирани двойки и соло момичета на възраст до 13 години. Най-новата танцова двойка на КСТ ”Дъга” – Христо Инков и Стефани Фичева станаха трети в групата до 7 години. Те спечелиха и приза за най-малка танцова двойка на турнира. Сияна Димитрова спечели първо място на соло момичета до 9 години, Хрисимира Драганова стана първа при момичета до 11 години, Яна-Мария Иванова стана втора в същата група.