Трета загуба записа баскетболният „Спартак” в контролите

С противоречиви чувства си тръгнаха от зала „Балканстрой” любителите на баскетбола след контролата, изиграна от домакините с „Балкан” /Ботевград/. Не само, защото загубиха със 78:83 /22:30,11:20, 26:20/, а защото през по-голямата част от двубоя допуснаха много грешки и в двете фази на играта – нападение и защита. Включването на новите попълнения на „Спартак” също не беше успешно, тъй като националът Гълъбов не успя да отбележи нито една точка. Ръстовият баскетболист не се пребори за нито една топка и не получи нито един пас под коша, което е парадоксално за неговите габарити. А в нападателната фаза домакините бяха предвидими, с нищо не затрудняваха гостите и на моменти разликата в точките достигаше 20. Така преминаха трите части на двубоя, за да се стигне до четвъртата, в която, като че ли отборът на Александър Дяковски възкръсна.