Баскетболистите на „Спартак” с втора загуба

Тази събота в зала „Балканстрой” се игра мач от поредния кръг на Националната баскетболна лига за мъже. В него домакините от „Спартак”  не успяха да преборят  „Берое” – Стара Загора. Срещата завърши при резултат 74:93 точки.

Гостите от Стара Загора започнаха силно и след десет минути водеха с 25:19. До края на първата част авансът им се увеличи и на полувремето те имаха аванс от 26 точки.

Слабата първа част се оказа рещаваща за крайната победа и така „Берое” си замина от Плевен удовлетворен. Трябва да се отбележи слабото представяне на Александър Груев, който завърши само с 15 точки. Пропуски направиха Милован Савич и Веселин Георгиев, а от плевенчани с най-голям точков актив беше Димитър Маринчешки – 18 точки.