Народният представител Цветан Цветанов и кметът на Община Плевен проф. д-р Димитър Стойков връчиха наградите на победителите във втория Маратон на приятелството Плевен 2015. На почетната стълбица в дисциплината полумаратон с дължина на трасето 21,1 километра се качиха първенецът Милица Мирчева с време 1 часа 25 мин. и 32 сек., следвана от Маринела Минева и Христина Козарева.
Подобни новини
ВиК отстранява авария на ул. „Чаталджа“
Във връзка с отстраняването на авария, възникнала днес, 4 юни 2018 г., понеделник, на ул. „Чаталджа” в Плевен, с нарушено водоподаване от 10 до 12 часа ще остане участъкът между: ул. „Сан Стефано”, ул. „Чаталджа”- до бул. „Христо Ботев” и улица „Вардар”. ”ВиК”- Плевен се извинява за причиненото неудобство!
„Инжстрой” ще пребоядисва пешеходните пътеки за собствена сметка
Работници на общинското дружество „Инжстрой” отново ще боядисат пешеходните пътеки и осеви линии в Плевен за собствена сметка заради некачествено изпълнение на дейностите. „Така ще бъде до изтичане на договора с фирмата в края на годината. Не може да се използва боя, която се задържа не повече от два месеца. Следващият контракт ще предвижда по-скъпа, но по-качествена боя с голяма трайност”, коментира кметът Георг Спартански.
Нарушено водоподаване в к-с „Сторгозия“
Поради неотложен авариен ремонт на водопровод днес- 8. 10. 2020 г., от 9,30 до 13 часа ще бъде нарушено водоподаването в к-с „Сторгозия“. „Водоснабдяване и канализация“- Плевен се извинява за причиненото неудобство!