По случай празника на Българската армия 6 май, началникът на гарнизон Плевен полковник Николай Бешев организира турнир по стрелба между журналисти. Надпреварата ще е на 28 април, вторник, на Стрелбищен комплекс „Николаево”.
Подобни новини
От МРРБ са уверили, че ще има пари за проблемния мост при Чомаковци
„Изпратили сме писмо до министъра на регионалното развитие и благоустройството Лиляна Павлова с искане за отпускане на средства за ремонт и проектиране на нов мост при село Чомаковци. Имаме уверение, че ще бъде одобрено финансиране за частична реконструкция на мостовото съоръжение, за да може да се възстанови преминаването по него”, това каза областният управител на област Плевен Ралица Добрева при посещението си в община Червен бряг. Тя припомни, че ремонт на моста беше направен и през 2012 година.
Плевенски младежи дават идея за Стратегия за развитие на младите хора в общината
На работна среща в зала „Плевен” обсъдиха „Стратегия за развитие на младите хора в Плевен за периода 2016 -2020 година”. Форумът се организира по идея на председателя на Общинския съвет Мартин Митев. Събитието уважиха Милена Дамянова, председател на Комисията по образование и наука в 43-тото Народно събрание, Георг Георгиев, най-младият народен представител, плевенският депутат Владислав Николов, Ралица Добрева, областен управител на Плевен и Албена Тотева, началник на Регионалния инспекторат по образование.
В работната среща участваха ученици над 18-годишна възраст от плевенски училища.
За силно управление и европейско развитие даде гласа си областният управител арх. Бойко Балтаков
„Гласувах за европейско развитие на България и за кандидатите, които могат да допринесат за това“, каза след като пусна бюлетината областният управител арх. Бойко Балтаков. Той беше категоричен, че само по този начин страната ни ще продължи да се развива в правилната посока и жизненият стандарт на населението ще се повиши.